menu
Beta Motor
Fabian
11/08/2023
Racing modely i pro mladé jezdce.

Stále komplexnější a rozmanitější řada Beta RR uspokojuje potřeby stále rostoucího publika. Potenciální zákazníci jsou různí, od mladých jezdců, kteří dělají své první kroky ve světě motocyklů, až po zkušenější ridery hledající agilní, sportovní motorku, jejíž provoz není drahý, aniž by se cokoliv obětovalo zábavě a snadnému ovládání typickému pro rodinu Betamotor. Nové 2023 RR, Enduro i Motard, jsou schopny uspokojit každý požadavek a nabízí dvojnásobný počet řešení, aby uspokojily různé potřeby. Ať už je to  mladý kluk, který hledá prémiový model supermoto, se kterým se bude bavit v zatáčkách nebo někdo, kdo sbírá své první zkušenosti ve světě endura, či dospělý hledající ekonomický vůz pro městské použití.

 

RR 125 4T Enduro / Motard R

Zatímco řada 125 4T dříve zahrnovala dva modely (RR 125 4T Enduro a Motard, v různých barvách), které sdílely stejný motor, řadu nyní tvoří dvojitá rodina vozidel:

Enduro a Motard 125 T, s novým motorem.

Enduro a Motard 125 R, čtyřtaktní 125 s prémiovou výbavou a povrchovými úpravami. Beta nadále věří v hodnotu segmentu 125, a proto nikdy nepřestala pracovat na nabízení stále širší škály modelů, aby vyhověla potřeby co největšího počtu nadšenců. Jak se očekávalo, nové funkce zde nekončí, protože řada Beta 125 4T nyní obsahuje další model zaměřený na sofistikovanějšího zákazníka, který chce 125, která je vytříbenější a s přidanou osobností. To je důvod, proč RR 125 Enduro a Motard 4T nyní lemuje nová verze R, Enduro a Motard. Řada RR 125 4T vyniká svým dobře známým motorem japonského původu a referencí v segmentu 125, pokud jde o jeho výkon a komponenty. To v kombinaci se speciální matně/lesklou grafikou, závodní průhlednou nádrží, paprskovými koly a hliníkovou kyvnou vidlicí a lepším pérováním vytváří prémiovou verzi modelu, která nezůstane bez povšimnutí. Model je „povýšený“ po své technické a estetické stránce. 

 

RR 50 2T Motard Track

Pro ty nejmladsší jezdce Beta také nabízí své známé 50ccm motocykly. K Enduru ve výbavě Racing a jeho slavné modro-červené barevné kombinaci se nyní přidává i Supermoto v již známé verzi Track s lepším odpružením, pletenými koly a dalsími neodmyslitelnými doplňky, nyní ovšem i ve stejné modro-červené barevné kombinaci, aby tak Beta uzavřela celou sérii svých prémiových modelů.

 arrow_upward