menu
Beta Motor
Fabian
Enduro RR 390 4T RACING MY24
Je možné zlepšit rám, odpružení a výkon vítězné motorky mistrovství světa?
zoom
Není to snadné, když jde o motocykly Steva Holcomba nebo Brada Freemana, ale technici Betamotor mají rádi výzvy, a tak došlo ke dvěma zásadním inovacím u modelů Racing 2024, zdvojnásobuje jízdní vlastnosti, výkon a zábavu!

RR 390 4T

390 4T: Ideální manipulace v poměru k výkonu, jeho vítězná vlastnost spočívá v jeho vynikající trakci.

 

 

Kontrola trakce

Systém kontroly trakce, který lze kdykoli vypnout, je nyní základní funkcí všech 4T Endur, a proto se vyskytuje i u modelového roku 2024. Správa tohoto systému je přes obvyklé tlačítko na ovládacím panelu mezi krkem řízení a palivovou nádrží. Jako obvykle se z tohoto panelu ovládá funkce TC a funkce výběru mapy motoru - má dvě ovládací tlačítka a dvě samostatné indikační LED pro obě funkce.

 

 

 

MY24 Racing

Sedlo: pěna tvořící sedadlo má jinou geometrii a hustotu, aby poskytla větší pohodlí. Větší opěrná plocha a jiné složení materiálů nyní poskytuje jezdci mnohem pohodlnější kontaktu s motorkou.

Brzdy: u předního brzdového systému bylo modernizováno brzdové potrubí. Ochranný plášť trubky je nyní lépe upevňený pomocí dvojitého zalisování (nahoře a dole, dříve se pouze krimpovala spodní část), což zlepšuje ochranu brzdového vedení a lépe odolává trvalému namáhání, kterým je podroben. Nový rám je navíc nyní schopen pojmout nový, výkonnější brzdový válec Nissin. Tato součást představuje pokrok oproti předchozímu modelu a vyznačuje větší brzdnou silou.

Chladiče: dvoutaktní modely 250 a 300, stejně jako celá řada čtyřtaktů, dostávají nové lehčí a tužší radiátory s tvarovanými nádržkami v horní části, aby umožnily dosažení většího úhlu natočení řidítek. Nové chladiče, které zajišťují lepší cirkulaci chladicí kapaliny pro lepší chlazení motorky mají větší počet výztuh a jsou také vybaveny novým neplastovým uzávěrem, který je pevnější a méně vystavený potenciálnímu poškození.

Odpružení

• 48 mm Kayaba (KYB) AOS vidlice s uzavřenou cartridge: Eloxované vnitřní části a úpravy materiálů minimalizují kluzné tření, zatímco nastavitelná komprese a tlumení odskoku umožňuje každému jezdci najít dokonalé přizpůsobení nastavení. Betamotor inženýři překalibrovali vidlice, aby optimálně fungovaly s novým rámem.

• Zadní tlumič Kayaba (KYB) C46: Tlumič KYB lze považovat za zlatý standard na závodní scéně pokud jde o jeho schopnost absorbovat nerovnosti terénu, úroveň přenášené trakce vozidla a konzistence výkonu i při obzvláště náročném používání a jeho hydraulické nastavení lze plně přizpůsobit úpravou vnější komprese (jak vysoká, tak i nízká rychlost) a nastavení odskoku.

 

Závodní komponenty
• Rychloupínací přední osa kola: okamžitě rozpoznatelná podle červeně eloxované uvolňovací páčky, tato komponenta je zásadní pro úsporu drahocenných sekund v závodě, když potřebujete vyměnit pneumatiku.
• Vyztužené chrániče rukou: nové chrániče rukou, navržené a vyrobené ve firmě Betamotor se vyznačují dvousložkovým materiálem formy, v červené a modré barvě, které nejen dávají motocyklu závodní vzhled, ale zároveň jsou mimořádně odolné i v tom nejdrsnějším terénu.
• Stupačky ze slitiny Ergal: pro zajištění maximální kontroly za všech okolností a bez ztráty kontaktu s motocyklem, modely RR Racing jsou vybaveny černými závodními stupačkami ergal s ocelovými kolíky, s velkou kontaktní plochou.
• Zadní řetězové kolo s eloxovaným hliníkovým jádrem a ocelovým ozubením od ZF SPROCKETS: prvotřídní výkon, lehkost a síla - perfektní mix všech vlastností.
• Speciální červené a modré závodní sedadlo: s protiskluzovým horním krytem a kapsou na dokumenty. Bezkonkurenční přilnavost, pohodlí a praktičnost.
• Eloxovaná černá řadicí páka a pedál zadní brzdy.
• Víčko plnicího hrdla převodového oleje, víčko plnicího hrdla motorového oleje a víčko olejového filtru z eloxovaného červeného hliníku.
• Napínače řetězu z červené slitiny ergal.
• Nová závodní grafika a červené a modré polepy kol.

 

 

Nový rám

Pokud jde o odpružení, vidlice a zadní tlumič Kayaba je už standardním vybavením všech modelů RR Racing, přičemž hlavní inovace zahrnuje nový rám:

Nový rám: Nosníky trubky řízení jsou větší než v minulosti (1 cm), zavedené v za účelem zajištění větší tuhosti kola, aby se snížila celková flexe. Co se týče jízdy, tak tohle se promítá do větší přesnosti při vjezdu do zatáček a během nich, kde to umožňuje větší tuhost a lepší přilnavost motocyklu ve stopě s lepší a přímější odezvou. Tato hlavní modifikace, již úspěšně používaná v soutěži oficiálním týmem, s sebou přináší sérii úprav v podpěrách, uložení motoru a tak dále, zavedených pro podporu nového rámu vlastnosti. Kromě výše uvedených úprav bylo upraveno uchycení stupaček a zadní brzdy, upraveno bylo také uložení motoru. Přesněji řečeno, držáky na stupačky jsou nyní dole užší, aby se zabránilo možnosti kontaktu se zemí při jízdě v hlubokých vyjetých kolejích. Držák brzdového válce byl na přepracován tak, aby v něm mohl být uložen nový Nissin brzdový válec.

Nissin: nový rám je nyní schopen pojmout nový, výkonnější brzdový válec Nissin. Tato součást představuje pokrok oproti předchozímu modelu a vyznačuje větší brzdnou silou. Balíček nových funkcí představených na RR Racing MY24 je završen vysokou úrovní komponentů spolu s precizními vlastnosti, které tyto modely odlišují od řady RR.

Napiště nám

Kontaktujte naše prodejce   warehouse


Také by vás mohlo zajímat
arrow_upward