menu
Beta Motor
Fabian
Minibike MINITRIAL ELECTRIC 20''
Nyní k dispozici první elektrická trialová motorka pro mládež navržená a vyrobená předním výrobcem terénních motocyklů.
MINITRIAL ELECTRIC 20'' zoom
Správná jízdní pozice, rozložení váhy, brzdění, ovládání plynu a odpružení jsou pro mladého jezdce velmi důležité. Nová Beta Minitrial-E byla navržena tak, aby poskytla novému jezdci jistotu během jeho nového zážitku z trialové jízdy.

Popis

Robustní podvozek a kyvná vidlice: Hmotnost je u trialové motorky pro mládež duležitá. Rám i kyvka jsou vyrobeny z hliníku s tepelnou úpravou tvrdosti, čímž je dosaženo robustního kola, které nepřesahuje 24 kg (53 lbs). Dalším velmi důležitým prvkem je rozložení hmotnosti, je navržena s optimalizovaným těžištěm pro pohodlnou jízdu a zároveň poskytuje maximální trakci.

 

Programovatelná digitální jednotka: Díky zkušenostem s vývojem elektronických komponentů u trialové motorky má Minitrial-E programovatelné digitální ovládání se 3 výkonovými křivkami. Všechny s počátečním měkkým záběrem, aby se eliminovalo náhlé „zapnutí / vypnutí“ charakteristické pro elektromotory. První nastavení - učení pro nového jezdce, druhé nastavení - pro mokré podmínky nebo pro pokračující učení a třetí nastavení - pro pokročilejšího jezdce.

 

Nastavitelné odpružení: Přední vidlice s 25 mm trubkami, nastavitelná tlačná pružina v olejové lázni, se vzduchovým tlumičem pro zadní odpružení.

 

Hydraulické brzdy Shimano: Poskytují dokonalé brzdění, známku kvality a spolehlivosti pro mladého jezdce.

 

Ochranné kryty: Přední brzda i hnací řetěz jsou uzavřeny pro zajištění bezpečnosti.

 

Vedení řetězu: Toto jedinečné vedení řetězu, které je nezbytné pro off-road, zajišťuje správné vedení řetezu pro snížení poruch.Napiště nám

Kontaktujte naše prodejce   warehouse Technická data   description


Také by vás mohlo zajímat
arrow_upward